fbpx
Kodėl merginos turėtų kilnoti svorius

Kodėl merginos turėtų kilnoti svorius

Merginos, jeigu norite turėti gražias kūno linijas, turite pradėti kilnoti svorius. Svorių kilnojimas nepadarys jūsų vyriškomis ir negražiomis. Atvirkščiai, turėsite gražų kūną, įgausite pasitikėjimo savimi ir jausitės žymiai geriau.

Kodėl taip svarbu būti stipriai?

  • Pirma, kilnojant svorius galite numesti nereikalingą riebalų sluoksnį. Kuo daugiau raumens moteris turi, tuo daugiau kalorijų ji sudegina. Taip yra todėl, kad raumenų ląstelėse yra išsidėsčiusios mitochondrijos, kurios gamina energiją naudojant riebalus. Taigi, toks sportas pagreitins jūsų metabolizmą ir taip greičiau numesite nereikalingo svorio. Be to, yra nemažai tyrimų, kurie parodė, jog svorių kilnojimas stiprina kaulus. Galbūt dabar apie tai nepagalvojate, bet kurią nors dieną tikrai tai prisiminsite, ypač senatvėje.
  • Antra, sustiprėjus viskas pasidarys žymiai lengviau. Prisimenate tuos baldus, kuriuos reikia perstumdyti? Dabar galite tai padaryti viena, be kitų pagalbos. Pirkinių maišai automobilyje? Viską galite sunešti per vieną kartą.
  • Trečia, stiprios merginos tiesiog iš tolo spinduliuoja pasitikėjimu savimi. Kai suvokiate savo fizinę jėgą ir pasiekimus sporto klube, pradedate jaustis daug geriau ir suprantate, jog galite ir kalnus nuversti – reikia tik ryžto ir laiko. Pasitikėjimas savimi yra labai patraukli savybė, kuri be galo padeda gyvenime.

Merginos, jūs netapsite vyriškomis

Hormonai. Moterų organizme dominuoja moteriškas hormonas – estrogenas, o vyrų – testosteronas, kuris ir yra atsakingas už raumenų augimą. Moterys paprasčiausiai neturi tiek testosterono, kad galėtų užsiauginti daug masės ir palaikyti tokią raumeningą figūrą.

Be to, tos moterys sportininkės, kurios turi labai didelius kūnus, greičiausiai vartoja įvairius papildus, kurie skatina hormonų augimą. Paklauskite bet kurio sportininko ir jis jums pasakys, kad priaugti raumeninės masės nėra lengva. Tam reikia daug laiko, užsispyrimo ir motyvacijos. Netapsite moterimi „milžinu Halku“ padarius keletą pritūpimų.

Todėl šokite į sportinę aprangą ir pirmyn į sporto klubą! Na, o jeigu tam nėra galimybės, galite pradėti ir nuo savo kūno svorio. Yra nemažai pratimų, kuriuos galite atlikti namuose: atsilenkimai, kojų pakelimai, įvairūs atsispaudimai, pritūpimai, prisitraukimai ir dar daugiau! Neklausykite tų, kurie bando jus atkalbėti nuo sporto bei sveikos gyvensenos, sveiko ir gražaus kūno nauda yra be galo didelė.

Peržiūrėti kitas kategorijas:

Parašykite komentarą

Uždaryti