fbpx
Kaip sutaupyti norint valgyti sveikiau

Kaip sutaupyti norint valgyti sveikiau

Sunku sveikai maitintis neišleidžiant daug pinigų. Valgiai, pirkti dežutėse gal ir pigu, tačiau nėra labai sveika. Apie savo sveikatą galvokite kaip apie investiciją. Galite daryti protingus sprendimus, arba kvailus.

Geriausia būtų į savo sveikatą investuoti kuo daugiau dabar, kol dar galite. Gydymas gali būti brangus, jeigu nesirūpinsite savimi ir turėsite problemų. Kaip bent šiek tiek sutaupyti norint valgyti sveikiau?

Turėkite sąrašą

Visada stenkitės išlikti šviežio maisto ir mėsos skyriuose ir bandykite atsispirti pagundai eiti ten, kur parduodamas nesveikas maistas. Jau prieš einant į parduotuvę, užsirašykite ką turite nusipirkti, taip nereikės klaidžioti po kitus skyrius, planuokite į priekį.

Auginkite savo daržą

Savų daržovių auginimas ne tik sutaupo pinigų, bet ir suteikia savotišką malonumo jausmą, nes viską užauginate patys. Pomidorus ir cukinijas yra gana nesunku auginti ir jiems nereikia labai daug vietos, todėl drąsiai galite tuo užsiimti.

Gaminkite patys, namuose

Nevaikščiokite į kavines ar restoranus. Internete pilna įdomių, greitų ir paprastų receptų, kuriuos galite išbandyti. Parduotuvėse dauguma ingredientų taip pat nėra brangūs, todėl taip sutaupysite.

Paremkite vietinius ūkininkus

Pasidomėkite, ar kur nors šalia jūsų nėra ūkininkaujančių žmonių, kurie galėtų parduoti jums savo daržovių ar vaisių. Dažniausiai perkant dideliais kiekiais – sutaupysite.

Maistą ruoškite iš anksto

Patariama maistą ateinančiai dienai ruošti iš vakaro. Taip sutaupysite laiko ir pinigų. Viską galite susidėti į dežutes ir kitą dieną nebereikės sukti galvos kur nueiti pavalgyti.

Peržiūrėti kitas kategorijas:

Parašykite komentarą

Uždaryti