fbpx
Kaip perlipti sunkumus

Kaip perlipti sunkumus

Dažnai tenka patirti tokį jausmą, kai nesinori nieko daryti arba tiesiog nejudama į priekį.  Šie žemiau pateikti patarimai padės ištaisyti šią problemą!

Dažniausiai pasitaikančios klaidos

Pasirenkamas mažiausiai efektyvus pratimas

Patys produktyviausi pratimai yra tie, kurie baziškai apkrauna daugelį raumenų grupių, pavyzdžiui, pritūpimai, mirties trauka, štangos spaudimas nuo krūtinės, atsispaudimai lygiagretėse, prisitraukimai.

Vietoje to, daugelis pasirenka tokius pratimus, kurie yra mažiau efektingi: kojų tiesimas, kojų lenkimas, peteliškė (Pec-dec). Jeigu Jūs viską darote neatsakingai, Jūs persitreniruojate. Kad nebūtų persitreniravimo, susitelkite ties tokiais pratimais, kurie apkrauna daugiau raumenų grupių, o ne ties izoliuotais pratimais.

Pamirštama pratimo kokybė

Daug pradedančiųjų mažai pamąsto arba visai negalvoja apie pratimo kokybę. Nesvarbu kokio tipo yra programa, kiek Jūs turite jėgos, kokia įranga supa Jus. Jeigu Jūs negražiai atliksite pratimus, galite susilaukti traumų ir skausmų tokiose vietose, kur net neturėtų Jų būti.

Tobula pratimo forma yra būtina norint gauti didžiausią naudą darant pratimus. Nei vienas pratimas nėra geras, jeigu Jis sukelia kokią nors traumų tikimybę. Gera atlikimo technika reiškia daugiau, negu daugiau pakartojimų ar didesni svoriai. Gera atlikimo technika pasižymi lėtu ir kontroliuojamu judesiu.

„Treniruokitės kuo daugiau“

Šie žodžiai nėra teisingi. Dauguma naujokų pradžioje treniravosi daug, bet nematė rezultatų. Tai yra neproduktyvu. Sporte yra svarbus poilsis ir svarbu nepersitreniruoti. Geriausia yra netreniruoti tos pačios raumenų grupės daugiau negu 2 kartus per savaitę.

„Daug kardio“

Jeigu Jūs treniruojatės su svoriais ir kiekvieną treniruotę atliekate kardio ir dar savaitgaliais žaidžiate krepšinį, tai Jūsų jėga kilnojant svorius gali ne tik nekilti, bet ir pradėti kristi, nes kūnas turi ilsėtis. Jeigu neturite viršsvorio problemų, nedarykite kardio daugiau negu 3 kartus į savaitę.

Ieškojimas tobulos treniruočių programos

NĖRA tokių treniruočių programų, kurios vienu metu augintų raumens masę, ryškintų raumenį ir jėga augtų kaip ant mielių. Jūs turite apsispręsti ko Jūs norite ir pasirinkti tą treniruočių tipą, kuris Jums dabar atrodo reikalingas, o ne keisti treniruočių programas kas savaitę. Pasirinkite kryptį ir dirbkite ties tuo.

Kalbėjimas treniruojantis

Tai nepadeda treniruotis produktyviai. Jūs turite susikoncentruoti 100% ties treniruote. Pasilikite pokalbius po treniruotės.

Nepaliekate treniruočių salės, kol nesate visiškai išsekę

Dažnai naujokai galvoja, kad jų treniruotė yra beprasmė, jeigu jie nesijaučia taip, kad juos turi išnešti iš sporto salės ant neštuvų.  Treniruokitės sunkiai, bet trumpai.

Treniravimasis su tais pačiais svoriais

Palyginkite svorius su kuriais dirbate dabar ir su kokiais dirbote prieš mėnesį. Kad atliktumėte progresą, kad jūsų raumenys augtų, padidinkite svorį.

Gaunate mažai miego

Raumenys gerai atrodo ant aptemptų marškinėlių, taigi kodėl nenuėjus į klubą pasirodyti? Teks palikit šį gyvenimo būdą, jeigu norite gerų rezultatų. Reikėtų eiti miegoti anksti ir atsikelti tada, kai Jūsų kūnas pabunda ir jaučiatės pailsėję.

Per mažai valgote

Jūs turite daug suvalgyti. Turite valgyti po 5-6 kartus kiekvieną dieną, kad Jūsų kūnas turėtų energijos, raumenys ir jėga augtų.

Nepasisekimas sekant progresą

Jūs turite turėti kokį nors sąsiuvinį, kuriame sektumėte savo progresą. Sąsiuvinyje rašykite savo pratimų pakartojimų skaičių, svorį. Šis sąsiuvinys padės išlaikyti motyvaciją ilgesniam laikotarpiui, nes matysite, kad progresuojate.

Leidžiate būti pertraukti

Dažnai į salę yra atsinešami telefonai ar dar kokie niekučiai, kurie neduoda susikaupti ties treniruote. Palikite visas mintis, kurios Jus blaško ir visus daiktus, kurie gali atitraukti dėmesį nuo Jūsų treniruotės.

Peržiūrėti kitas kategorijas:

Parašykite komentarą

Uždaryti