fbpx
Kaip pasiekti naujametinius tikslus

Kaip pasiekti naujametinius tikslus

Kiekvienais naujais metais visi galvoje turi beveik tas pačias mintis – šie metai bus patys geriausi, aš pasikeisiu, pradėsiu sportuoti ir t.t. Tačiau kai tie metai užsibaigia, daugelis supranta, jog niekas taip ir nepasikeitė, tie patys įpročiai, tie patys pasiekimai, vidutiniški rezultatai ir nieko naujo. Kaip 2015 metais įgyvendinti visus savo tikslus?

Surimtėkite!

Norint per naujuosius metus pasiekti viską, ko norite, turite į tai žiūrėti rimtai. Dauguma žmonių būna motyvuoti pirmąsias 30 dienų, tada viskas nusibosta ir pasibaigia. Susirūpinkite savo gyvenimu, savo karjera ir sveikata. Surimtėkite!

Pasimokykite iš praeitų metų ir pamirškite juos

Kai ateina naujieji metai, turite apgalvoti ką pasiekėte per praeitus metus, kas nepasisekė ir kur dar reikėtų padirbėti. Bet kai baigiate, apie praeitus metus turite pamiršti ir visai nebegalvoti. Galvokite apie naujus tikslus ir naujas galimybes.

Nepamirškite savo sveikatos ir sporto

Jeigu Naujųjų metų proga pradėjote daugiau skaityti, mokytis ar kurti verslą, nepamirškite ir sporto bei sveikos gyvensenos. Jeigu nepamiršite savo kūno ir pastoviai sportuosite bei sveikai maitinsitės, pajausite kaip didėja pasitikėjimas savimi ir didėja jūsų produktyvumas.

Tiksliai žinokite ko norite

Jeigu sugalvosite paprasčiausiai numesti svorio, daugiau skaityti ar uždirbti daug pinigų, jums nepavyks. Savo didelius tikslus turite paskirstyti į mažesnius ir realesnius. Pavyzdžiui, nenorėkite iš karto numesti 10 kilogramų, pamėginkite numesti porą per vieną mėnesį. Kai pamatysite, jog viskas yra ne taip ir sunkiai įgyvendinama, jūsų noras dirbti toliau tik didės.

Nieko nedelsdami imkitės veiksmų

Žmonės dažniausiai tik šneka apie tai, kaip jie viską darys ir sieks, tačiau neparodo jokių veiksmų ir rezultatų. Turite užsičiaupti ir pradėti veikti, kitaip niekas į jus nežiūrės rimtai.

Bendraukite su tais, kuriems sekasi geriau nei jums

Pagalvokite apie savo draugus. Jeigu dažnai leisite laiką su tais, kurie nieko nedaro ir nesiekia – jūs taip pat greičiausiai nieko nesieksite. Silpni ir vidutiniški žmonės pradeda pavydėti ir supykti kai juos supa geresni žmonės. Tačiau čempionams, sėkmingiems žmonėms patinka kai juos supa geresni už juos. Jie ne tik tokius žmones gerbia, tačiau ir semiasi iš jų energijos.

Susikurkite skubos jausmą!

Gyvenimas yra trumpas, todėl turite atitinkamai ir gyventi. Jeigu yra kažkas, ko norite – dirbkite ties tuo. Jeigu yra kažkas, ką mylite – pasakykite. Jeigu turite kažkokią aistrą – puoselėkite ją. Kaip nesmagu būtų jeigu dėl skubos jausmo neturėjimo praleistumėte visus šiuos dalykus.

Tikimės, kad per šiuos metus jums pavyks įgyvendinti tai, ko trokštate.

Peržiūrėti kitas kategorijas:

Parašykite komentarą

Uždaryti