fbpx
Kaip palaikyti formą švenčių metu

Kaip palaikyti formą švenčių metu

Jeigu norite švenčių metu išlikti geroje formoje ir nepriaugti nereikalingų kilogramų nuo kalėdinių saldumynų – pataikėte ten, kur reikia. Reikia daug motyvacijos, tinkamo nusiteikimo ir nemažai kantrybės, kad nepasiduotumėte visiems saldumynams ir kitam nesveikam maistui, ypač jeigu jūsų aplinkiniai tai labai mėgsta.

Nebijokite pasakyti ne

Kadangi artėja įvairiausių renginių ir susitikimų su šeima metas, turite išmokti tinkamai planuoti laiką. Nebijokite pasakyti ne ir atsisakyti kur nors eiti, jeigu nenorite, kad nukentėtų jūsų treniruotė. Nepamirškite, kad jums reikia laiko skirti ir sau. Net jeigu ir sunku skirti visą valandą sporto salėję, bandykite pasportuoti bent 30 minučių ir vistiek judėsite į priekį.

Protingai atsirinkite maistą

Nebandykite visiškai atsisakyti to saldaus ir skanaus maisto, kurį visi valgo. Paprasčiausiai viską valgykite protingai, galite sau leisti mažas porcijas kiekvieną dieną, bet nekimškite visko iš karto. Jeigu save visiškai varžysite, bus dar sunkiau.

Prisiminkite savo siekius

Dar vienas svarbus dalykas, kurio turite nepamiršti padaryti – prisiminti ko jūs siekiate ir kodėl. Visada priminkite sau kaip jus to norite, kad neišblėstų motyvaciją. Galite pamėginti pasidaryti sąrašą tikslų, kuriuos norite įgyvendinti per švenčių laikotarpį ir sąrašą padėti kokioje nors matomoje vietoje, kad eitumėte į priekį.

Susiraskite savo sporto partnerį

Turbūt jau esate girdėję, kad sportuoti drauge su kitu žmogumi atneša nemažai naudos. Draugas gali jus palaikyti, kas yra labai svarbu švenčių metu, kai visi valgo šokoladinius sausainius ir tortą. Susiraskite tą, kuris siekia panašių tikslų ir judėkite link jų kartu. Žmonės dažnai pasijaučia vieniši kai jų draugai eina į klubus, o jie vakarais skaičiuoja kalorijas ir seka treniruotes, tačiau su sportuojančiu partneriu visada bus smagiau.

Viską planuokite iš anksto

Mityba yra kultūrizmo pagrindas. Išnaudokite savaitgalį maisto gaminimui, viską susidėkite į dežutes ir vežiokitės su savimi. Jeigu patingėsite ruošti sau maistą – galite susigadinti visą mitybą. Jeigu žinote, kad ilgą laiką praleisite mašinoje – su savimi vežiokitės sveikų užkandžių.

Peržiūrėti kitas kategorijas:

Parašykite komentarą

Uždaryti