fbpx
Kaip pagerinti pirmadienius

Kaip pagerinti pirmadienius

Pirmadienis yra turbūt pati nemėgstamiausia ir baisiausia savaitės diena. Atrodo, jog mūsų darbdaviai/mokytojai nori, kad pirmadieniais atliktume visus darbus, kokie tik yra. Atrodo, jog savaitgalis pralekia it viesulas ir po to reikia kęsti tą bjaurų pirmadienį. Kaip pirmadienį padaryti geresnį?

Sekmadienio vakare atsipalaiduokite

Sekmadienio vakarą praleiskite labai ramiai. Turite visiškai atsipalaiduoti prieš nelengvą darbo savaitę. Nežiūrėkite televizoriaus, nevarginkite akių prie kompiuterio, paprasčiausiai eikite pasivaikščioti gryname ore ar paskaitykite kokią nors gerą knygą.

Pirmadienio ryte medituokite

Dažniausiai atsikėlus anksti ryte, nesijaučiate labai energingas ir žvalus. Tai pakeisti padėtų meditacija. Galite atsikelti 10 – 15 minučių ankščiau ir tą laiką skirti meditacijai, kuri padės atsipalaiduoti ir po jos jausitės geriau.

Valgykite gerus pusryčius

Jeigu norite jaustis gerai, turite pusryčiauti. Rytas yra geriausias laikas suvartoti daug angliavandenių, kad nestigtų energijos visai dienai. Išsivirkite košės, suvalgykite bananą ir išgerkite stiklinę vandens ar sulčių ir būsite pasiruošę.

Turėkite svarbiausių darbų penketuką

Kai grįžtate į darbą, turbūt turite nemažai užduočių, kurias reikia atlikti ir jos tempia jus žemyn. Pasidarykite svarbiausių darbų sąrašą ir susikaupkite ties jais, pradėkite nuo sunkiausių, darykite trumpas pertraukėles.

Po darbo eikite pasportuoti

Galite užsiimti bet kokia fizine veikla, visiškai nesvarbu kokia. Turite kurį laiką pamiršti visus el. laiškus, ataskaitas ir visus kitus nuobodžius dalykus, susijusius su darbu. Po sporto pasijusite daug geriau ir tai tik darys naudą jūsų sveikatai.

Peržiūrėti kitas kategorijas:

Parašykite komentarą

Uždaryti