fbpx
Kaip laisvalaikį leisti produktyviai

Kaip laisvalaikį leisti produktyviai

Skaitykite

Skaitymas ugdo kritinį ir kūrybinį mąstymą, skatina protinę veiklą, kalbos įgūdžius. Dėl to žmogui labai svarbu skaityti. Pasaulyje yra daugybė knygų, todėl tikrai galima rasti, kas jums patinka. Būtinai skaitykite!

Mokykitės

Galbūt norite ką nors išmokti, ko neišmokote mokykloje, ar šiaip norite kokioje nors srityje patobulėti? Kad ir kokia priežastis tai būtų, internete yra labai daug programėlių ir puslapių, kuriuose galima labai daug ir lengvai išmokti.

Pavyzdžiui:

www.khanacademy.org

www.harvard.edu/faqs/free-courses

http://ocw.mit.edu/index.htm

www.howstuffworks.com/

Mokykitės naują kalbą

Galbūt visada norėjote išmokti kalbėti ispaniškai ar prancūziškai bet niekada neturėjote progos? Jei taip, tada tai galite padaryti jau dabar, visiškai nemokamai! Rekomenduojame www.duolingo.com. Šio puikaus įrankio pagalba galite išmokti net 8 naujas kalbas ir greitu metu pasirodys dar daugiau!

Atlikite namų ruošos darbus

Net jeigu tai yra tokie darbai kaip skalbinių lankstymas ar šiukšlių išnešimas, atlikę juos tikriausiai net pasijusite geriau! Turėkite darbų namuose sąrašą ir laisvu laiku juo užsiimkite.

Žaiskite mąstymą lavinančius žaidimus

Internete galima rasti daugybę žaidimų, kurie lavina jūsų mąstymą, galvokite apie tai kaip mankštą jūsų smegenims. Nešvaistykite laiko veltui sėdėdami „facebooke“ ar kituose soc. tinkluose, geriau pamankštinkite savo smegenis!

Medituokite

Meditacija yra puikus būdas atsipalaiduoti, pabėgti nuo streso ir kaupti teigiamą energiją. Jeigu kiekvieną dieną meditacijai skirsite bent 15 minučių, po kelių mėnesių pajusite kokią naudą jums tai atnešė.

Savanoriaukite

Sužinokite, kur galite savanoriaukite ir imkitės to. Savanoriavimas gali privesti prie daugybės naujų pažinčių ir net padėti pažinti save kaip žmogų.

Sportuokite

Sportas padeda numalšinti stresą, padeda geriau miegoti, jaustis ir atrodyti geriau, tap pat būsite sveikesni. Nesvarbu koks tai sportas, galite žaisti krepšini, futbola, lankyti baseiną, paprasčiausiai eiti į sporto klubą arba užsiimti kovos menais, viskas bus tik į naudą jūsų kūnui ir protui.

Žiūrėkite dokumentiką

Jeigu kartais norite prisėsti ir ką nors pažiūrėti, įsijunkite kokią nors įdomią dokumentiką. Taip ko nors išmoksite ir sužinosite. Be to, galite žiūrėti TED kalbas, kuriose žmonės pasakoja apie įvairius pamokančius dalykus ir dalinasi puikiomis idėjomis. www.ted.com

Leiskite laiką su savo šeima

Laikas su šeima yra labai brangus, todėl nepamirškite aplankyti savo artimųjų ar bent jau paskambinti jiems.

Peržiūrėti kitas kategorijas:

Parašykite komentarą

Uždaryti