fbpx
Ką turėtų daryti kiekvienas lyderis

Ką turėtų daryti kiekvienas lyderis

Tikėkitės kokybės

Steve Jobs visada siekė aukščiausios kokybės. Tai ir padarė Apple kompaniją vieną sėkmingiausių istorijoje.

Iš Steve Jobs verslininkai gali pasimokyti to, kad neužtenka iš savo darbuotojo tikėtis tik atlikto darbo. Iš jų reikia tikėtis geros kokybės produkto ir jiems tai reikia visada priminti. Tačiau…

Supraskite, kad tobulumas nepasiekiamas

Daugybė žmonių, ypač verslininkai, siekia kažko tobulo. Tai yra gerai, jeigu bandoma varžytis ir tapti geriausiu kažkokioje srityje, tačiau tobulų nėra.

Kaip buvo minėta viršuje, noras aukštos kokybės yra gerai, bet noras pasiekti kažko, kas yra neįmanoma – ne į naudą.

Mokykitės iš klaidų

Jeigu norite tapti puikiu lyderiu ir verslininku, turite mokytis iš savo klaidų, visada. Nesvarbu kokia didelė jūsų kompanija, nesvarbu kiek nuliu yra jūsų atlyginime, vistiek jūs galite suklysti. Užsirašykite klaidas ir iš jų mokykitės.

Motyvuokite kitus

Jeigu norite kam nors vadovauti, turite sugebėti motyvuoti savo darbuotojus. Jeigu darbuotojai nėra motyvuoti, jaučiasi, jog jų darbas nevertinamas ar nereikalingas – smarkiai nukentės darbo kokybė.

Rodykite aistrą

Parodykite, kad mylite savo darbą ir verslą. Taip įkvėpsite savo darbuotojus, parodęs, kad jums rūpi.

Supraskite, kad pinigai yra paskutinėje vietoje

Šiais laikais pradedantieji verslininkai dažniausiai galvoja tik apie pinigus. Pirmiausia reikia galvoti apie savo produktą ir jo kokybę. Žinoma, pinigai yra svarbu, tačiau iš pradžių savo klientams turite parodyti savo darbą ir juos patenkinti pasiūlydami geriausias paslaugas.

Peržiūrėti kitas kategorijas:

Parašykite komentarą

Uždaryti