fbpx
Drabužiai skirti sportui vaikams

Drabužiai skirti sportui vaikams

Sportas – daugeliu atveju išskiriama kaip viena iš šio amžiaus mados tendencijų – tai vyrauja ne tik suaugusiųjų mados pasaulyje, bet ir vaikų. Dažnu atveju sportinė apranga turi būti ne tik patogi, bet ir madinga. Norėtųsi atiduoti visus laurus patogumui, kadangi sportas reikalauja ir taip didelio įdirbio, tačiau negalime numoti rankos ir į drabužio grožį.

Dažnu atveju šie drabužiai būna pastelinių spalvų, gana minimalistiniai, tačiau tikrai galime rasti ir neoninės spalvos ar gėlių raštų – tai taip pat yra tendencijos dalis. Paskutinius aštuonerius metus galime matyti vis augančią madą sportinius drabužius aprangoje derinti kartu su laisvalaikio drabužiais – taip gimė “sportinių laisvalaikio drabužių” sąvoka. Tačiau norint orientuotis būtent į sportinius drabužius – reikėtų nepamiršti, jog pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į drabužio medžiagą, funkcionalumą, patogumą. 

Sportiniams kostiumėliams puikiai tinkanti medžiaga – medvilnė. Visais laikais medvilnė yra ir bus vienas priimtiniausių pasirinkimų vaikams – ji leidžia kvėpuoti odai, taip pat puikiai sugeria drėgmę, tad ši medžiaga puikiai tinka drabužiams, kurie tiesiogiai liečiasi su oda. Medvilnė yra tvirta ir atspari skalbimui, medvilniniai drabužiai nesielektrina, o taip pat ji yra labai higieniška medžiaga. Sportuojantiems vaikams puikiai tinka medvilniniai marškinėliai, džemperiai, kelnės, šortai ir pan.

Kelnių modelis neturėtų būti labai platus – klešnių galai neturėtų trukdyti ar “tabaluoti” – puiku būtų rinktis apjuosiančias arba gumas turinčias kelnes. Tokios kelnės visuomet bus ir madingos, ir patogios. Marškinėliai taip pat neturėtų būti labai platūs, geriausia rinktis savo dydžio arba šiek tiek platesnius, kad netrikdytų veiksmų sporto metu. Viršutinė drabužio dalis labai priklauso nuo to, kas patogu jūsų vaikui – džemperis su užtrauktuku, o gal džemperis apsivelkamas per galvą? Visi modeliai yra tinkami, tačiau svarbu rinktis tai, kas patogu jums. 

Nepamirškite, jog lygiai taip pat kaip viršutiniai drabužiai, labai svarbu pasirinkti kokybiškus ir tinkamus visus drabužius – kojinės ir apatiniai taip pat yra labai svarbi aprangos dalis sportuojant. Šiuo atveju medvilniniai drabužiai taip pat yra tinkami. Žinoma, dar viena labai populiari kojinių medžiaga yra bambuko pluoštas. Ji pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis, yra atspari kvapams, pasižymi priešgrybelinėmis savybėmis, greita drėgmės absorbacija.

Apibendrinant norime pasakyti, jog renkantis sportinę aprangą reikėtų pirmiausia atkreipti dėmesį į patogumą, medžiagos kokybę, o tik vėliau į grožį. Tegul drabužiai, kuriuos renkatės sportuoti, suteikia jums lengvumo, laisvumo ir patogumo jausmą.

Parašykite komentarą

Uždaryti