fbpx
7 patarimai masei ir jėgai

7 patarimai masei ir jėgai

Daug valgyk

Norint priaugti mases, raumenų, turi daug valgyti. Per dieną pasistenk suvartoti 2-3 gramus baltymų ir 3-5 gramus angliavandenių nuo kiekvieno kūno kilogramo.

Nepamiršk bazinių pratimų

Baziniai pratimai yra geriausi. Štangos spaudimas, pritūpimas su štanga, mirties trauka turi visada būti tavo arsenale.

Treniruokis intensyviai

Norint, kad tavo raumenys augtų, turite daug ir intensyviai treniruotis. Aišku, nepamiršk, kad visus pratimus reikia atlikti taisyklingai, nekilnoti svorių bet kaip.

Daug miegok

Treniruotė salėje įdarbina tavo raumenis, tačiau jie auga tada, kai tu ilsiesi. Be pakankamai miego, tavo raumenys augs prastai. Kiekvienas sportininkas turėtų miegoti apie 8 valandas.

Nepersitreniruok

Persitreniravimas gali sustabdyti visą tavo progresą. Kiekvienai raumenų grupei turėtum pasirinkti apie 3-4 pratimus ir atlikti po 3-4 setus. Gal ir atrodo lengva, tačiau jeigu viską tinkamai atliksi, tikrai pajusi raumenų skausmą. O jeigu ne, pamėgink padidinti svorį. Galiausiai, nesitreniruokite daugiau nei 90 minučių, tai tik padidina riziką persitreniruoti.

Ilsėkis namie, ne sporto salėje

Niekada nesiilsėk daugiau nei 2 minutes tarp serijų. Atsigauti užtenka 90-120 sekundžių, jeigu ilsiesies daugiau – rizikuosi prarasti užaugintus raumenis.

Pastoviai treniruokis, paįvairink treniruotes

Neieškok kvailų pasiteisinimų, kad galėtum neiti į sporto salę, paprasčiausiai eik ten ir treniruokis. Norint kažką pasiekti, reikia atkakliai ir sunkiai dirbti. Taip pat patartina pakeisti pratimų eilės tvarką, svorius, kad paįvairintum savo treniruotę, taip ji taps kiek įdomesnė.

Peržiūrėti kitas kategorijas:

Parašykite komentarą

Uždaryti