fbpx
11 gyvenimo pamokų, kurios motyvuos ir įkvėps

11 gyvenimo pamokų, kurios motyvuos ir įkvėps

Galite būti arba saugus arba sėkmingas

Gyvenime tie, kurie yra labai atsargūs, sunkiau pasiekia aukštumas. Kartais žmogus, nesurizikavęs netaps sėkmingu. Tie, kurie niekada nerizikuoja, dažniausiai aukštyn laiptais lipa labai lėtai, rizika gali labai atsipirkti ir jus iškelti į viršų.

Niekada nežinote kuri jūsų diena bus paskutinė

Tiek daug visko vyksta mūsų gyvenime ir tiek daug dalykų gali mums sukelti žalos. Mes nežinome kiek laiko mes gyvensime, bet dažniausiai darome prielaidą, jog turime visą pasaulio laiką ir nemirsime tol, kol nepadarysime visko, ko norėjome.

Jeigu jūs šitaip galvojate – labai klystate. Kodėl dažniausiai leidžiate laiką dejuodami arba gulėdami ant sofos, nieko neveikdami? Ar taip pat darytumėte jeigu jums liktų vos 3 savaitės gyventi? Nemanau. Pamoka tokia – turite gyventi, lyg kiekviena diena būtų paskutinė, nešvaistykite savo brangaus laiko.

Lengvas gyvenimas nebūtinai yra pats geriausias

Yra priežastis, kodėl jūsų mėgstamiausios garsenybės yra ten, kur yra. Visi jie dirbo labai sunkiai, kad pasiektų savo svajones. Todėl prieš pradedant galvoti, kad iš karto norite pačio lengviausio gyvenimo, supraskite, kad sėkmingi žmonės turi lengvus gyvenimus tik dėl to, kad jie sunkiai dirbo.

Nueitas kelias yra svarbiau už pabaigą

Nesvarbu kaip užbaigsite gyvenimą, vistiek svarbiausias dalykas yra tas nueitas kelias, nuveikti dalykai ir aplankytos vietos.

Nesvarbu kada pradėsite, svarbu pradėti

Jeigu kažko norite – pradėkite tai daryti iš karto, nieko nelaukite. Kuo ankščiau pradėsite, tuo geriau. “You don’t have to be great to start, but you have to start to be great.” – prisiminkite šią citatą.

Disciplina yra jūsų raktas į sėkmę

Disciplina yra didelė dalis, kuri pasako koks žmogus esate ir kaip toli galite nueiti. Ją galime pamatyti visur, kultūristuose, atletuose, verslininkuose. Ir vienintelė priežastis, kodėl jie pastoviai sugeba progresuoti, tai tik dėl to, nes jie išmoko nemesti visko į šoną, atsitikus nesėkmei.

Klysti yra gerai

Nenuostabu kodėl tiek daug žmonių bijo klysti savo gyvenimuose. Niekas nenori įdėti daug pastangų, prakaito ir ašarų, tik tam, kad nieko neišeitų.

Sėkmingiems žmonėms – klaidos yra tik maži laipteliai į viršų, į sėkmę. Analizuokite savo klaidas, galvokite kas buvo negerai ir kaip galėtumėte tai pakeisti kitą kartą. Bandykite tol, kol išeis.

Neleiskite sau sakyti pasiteisinimų

Pasiteisinimus labai lengva sugalvoti. Jeigu kažko labai norite, tačiau vis randate pasiteisinimų, kodėl neturėtumėte to daryti, vadinasi ne taip jūs to ir norėjote.

Būkite su jums patinkančiais žmonėmis

Šeima ir artimi draugai mums daro didžiausią įtaką gyvenime. Galbūt mes ir nelabai norime būti tokie, kaip jie, tačiau dažnai bendraujant su tais pačiais žmonėmis po truputį pradedame elgtis taip pat, kaip jie.

Būkite su tokiais žmonėmis, kurie jums patinka, kurie mėgsta tuos pačius dalykus ir turi panašius tikslus.

Gyvenimas nėra kaip video žaidimas, prisikelti negalite

Video žaidimuose jūs nebijote žūti, nebijote rizikuoti. Jūs išspaudžiate visus smagiausius dalykus, paprasčiausiai dėl to, kad galite vėl prisikelti jeigu suklystate.

Deja, bet šio dalyko realiame gyvenime mes neturime, negalime pradėti nuo ten, kur galime išvengti klaidos. Neleiskite tam sugadinti visų linksmybių ir stenkitės iš visų jėgų, kad pasiektumėte tai, ko geidžiate.

Nieko nelaukite, tik išsvaistysite laiką

Turbūt žinote šia citatą – “Good things come to those who wait”. Galite ją pamiršti. Geri dalykai ateina pas tuos, kurie sunkiai dirba ir nusipelno gauti tai, ko nori.

Jeigu lauksite tinkamo momento – lauksite visą amžinybę.

Peržiūrėti kitas kategorijas:

Parašykite komentarą

Uždaryti