fbpx
10 Patarimų, kurie padės tapti didesniu

10 Patarimų, kurie padės tapti didesniu

Nusistatykite tikslus

Nusistatykite tikslus šiandien ir darykite būtent taip, kaip nusistatę. Pavyzdžiui, jeigu Jūs matote save 10 kilogramų sunkesniu 6 mėnesių bėgyje, tai nusistatykite kaip Jūs tai padarysite ir siekite savo tikslo. Jūsų mintys visą laiką temps Jus į priekį. Jeigu Jūs nežinote ko Jūs norite, tada Jūs niekad to ir nepasieksite. Jums reikia aiškiai nusistatyti planą ir gyventi juo.

Keiskitės pats

Keiskite savo treniruočių programas, kad galėtumėte progresuoti. Taip Jūs ne tik atrasite, kas Jums labiausiai padeda siekti tikslo, bet ir sužinosite kurie pratimai ar atliekamos serijos Jums nepadeda.

Keiskite svorius

Jūs turite progresyviai treniruotis, kad Jūsų raumenų apimtys ir jėga didėtų. Stenkitės įveikti savo pakartojimų su didesniu svoriu rekordą, tai Jums padės didinti savo jėgą ir padidinti apimtis.

Nepersitreniruokite

Nesitreniruokite per ilgai ir per dažnai. Stenkitės treniruotę daryti tokią, kad raumenų „užsipumpavimas“ jaustųsi darant pratimus.

Maistas po treniruotės

Valgyti reikia iškart po treniruotės, pageidautina, pirmąsias 20 minučių. Iš karto po treniruotės reikia „pasikrauti“ baltymais. Labiausiai tiktų baltymų kokteilis iš miltelių, tokiu būdu po treniruotės baltymų sintezė raumenyse padidėja net 3 kartus!

Vanduo

Gerkite DAUG vandens. Jūsų kūnas daugiausiai sudarytas iš vandens. Tai padės Jums tapti didesniu.

Venkite estrogenų šaltinių

Nevartokite tokių produktų, kurie skatina estrogeno (moteriškų hormonų) gamybą.Venkite fermentuotų sojų produktų, alkoholio.

Miegokite

Miegokite bent jau 8 valandas per parą. Be miego nebus augimo.

Galite vartoti kreatiną

Galite vartoti kreatino monohidratą, prieš tai pasitarę su šeimos daktaru ir treneriu. Kreatinas padės užsiauginti masės, tačiau reikės padidinti geriamo vandens kiekį.

Būkite motyvuotas

Nepasiduokite. Laisvų laiku peržiūrėkite kokį nors motyvuojantį filmą, vaizdo įrašą, perskaitykite kokią nors įkvepiančią istoriją. Prisiminkite dėl ko pradėjote.

Peržiūrėti kitas kategorijas:

Parašykite komentarą

Uždaryti