fbpx
10 Patarimų auginant masę

10 Patarimų auginant masę

Valgykite, valgykite daug

Vartokite kaloringą maistą. Tai yra vienas iš svarbiausių dalykų auginant masę. Jeigu Jūs nesuvalgysite pakankamai, Jūs nepriaugsite svorio. Jūs negalite dirbti kaip arklys, o maitintis kaip paukštis ir tikėtis kažkokių rezultatų.

Tai veikia ne tokiu keliu. Todėl dauguma kultūristų valgo po 6 kartus į dieną, kad padidintų suvartojamų kalorijų kiekį. Jūs galite netgi naktį atsikelti, pavalgyti arba išgerti baltymų kokteilį, kad paskatintumėte raumenų augimą.

Padidinkite natrio kiekį

Suprantama, mineralai taip pat turi reikšmės. Natris palaiko organizmo skysčių ir rūgščių balansą, neleidžia įvykti dehidratacijai, padeda nervų veiklai.

Gerkite vandenį

Vanduo yra geriausias maisto papildas. Be jo Jūs niekur nenueisite. Vanduo reguliuoja maisto medžiagas, mineralus, vitaminus. Taip pat padeda gauti daugiausia naudos iš baltymų ir angliavandenių.

Suskirstykite savo dietą

Dviems savaitėms padidinkite savo porcijas, tada dviems savaitėms grįžkite prie įprastos dietos. Tai padės didinti masę, nes gausite daugiau naudingų medžiagų ir kūnas įpras jas pasisavinti.

Ilsėkitės

Miegas yra raktas norint auginti masę. Miegokite po 8 valandas. Kūnui reikia persiprogramuoti, kad galėtų tobulėti.

Nustokite daryti aerobinius pratimus

Norint padidinti masę, Jums teks nustoti daryti aerobinius pratimus. Norint užauginti masės Jums reikia išsaugoti kuo daugiau kalorijų savo kūne.

Galite naudoti kreatiną

Kreatinas padės padidinti raumenų masę, tačiau vartojant kreatiną Jums taip pat reikės padidinti geriamo vandens kiekį, nes kreatinas „užlaiko“ vandenį raumenyse.

Valgykite mėsa

Tuna, jautiena, kepsniai. Daug komentarų čia nereikia.

Dirbkite sunkiai

Jūs niekada neįgausite norimo kūno, jeigu nedirbsite sunkiai! Sunkiai, tai nereiškia, kad reikia mėtyti svorius aplink. Visą laiką stenkitės kontroliuoti savo pratimų kokybę. Kilnokite tokius svorius, kuriuos galite iškelti 4 kartus, bet ne daugiau negu 6. Nesukčiaukite.

Kokybė

Norėdami gauti geriausius rezultatus, visur išlaikykite pratimų, miego, maisto kokybę. Kūnas Jums padėkos.

Peržiūrėti kitas kategorijas:

Parašykite komentarą

Uždaryti