fbpx
10 Kardio patarimų, kurie padės numesti svorio

10 Kardio patarimų, kurie padės numesti svorio

10 Kardio patarimų, kurie padės numesti svorio

Jeigu norite numesti nereikalingus kilogramus, Jūs turėtumėte atlikti kardio tuščiu skrandžiu.

Kardio ir svorių kilnojimas turėtų būti išskaidytas 8 valandų intervalu. Pavyzdžiui, ryte bėgiojote po 8 valandų atlikite treniruotę su svoriais.

Pradėkite su mažu kardio ir kas savaite didinkite krūvį, tai padės Jums neprarasti raumenų, bet numesti nereikalingą svorį.

Kiekviena kardio treniruotė turėtų būti skirtinga. Keiskite variacijas: bėgiojimas, kovos menai, irklavimas, aerobika ir t.t., tai padės išlaikyti motyvaciją (ypač tiems, kurie nemėgsta kardio) ir jūsų kūnui tokios treniruotės sukels šoką.

Kiekvieną kardio treniruotė turėtų užsitęsti. Kūnas pradeda naudoti riebalus vidutiniškai po 20 minučių (kiekvienam individui skirtingas laiko intervalas). Taigi Jūsų kardio treniruotė turėtų vykti apie 30 minučių.

Visą laiką apšilkite prieš darydami kardio. Taip išvengsite skausmo bei traumų.

Keiskite krūvį darydami kardio. Pradėkite lėtai, tada greičiau ir prieš baigdami kardio lėtinkite treniruočių tempą, kol kūnas pripras prie krūvio.

Stebėkite savo širdies ritmą.

Nedarykite kardio iškart po savo treniruotės. Tie kurie galvojate tai daryti, nedarykite. Po treniruotės Jūsų kūnui reikia maisto, o jeigu darysite kardio, pagalvokite kas gali įvykti. Darydami kardio po treniruotės Jūsų raumenys gali prarasti savo raumenų masės dalį.

Kardio tikrai nepadarys, kad Jūsų raumenys būtų ryškus. Kardio yra tik 10%, 90% sudaro Jūsų mityba, tad nepamirškite taisyklingai maitintis.

Peržiūrėti kitas kategorijas:

Parašykite komentarą

Uždaryti